Organizace zápisů do ZŠ pro školní rok 2020/2021 v souvislosti s aktuálními mimořádnými opatřeními

V případě, že budete zapisovat dítě osobně ve škole, domluvte si v týdnu, který zápisu předchází  (30.3. – 3.4. 2020) na telefonním čísle 736 155 338 konkrétní termín návštěvy školy. K zápisu s sebou vezměte doporučení poradenského zařízení. Žádost s Vámi bude sepsána ve škole. Samozřejmě je možné i přinést vlastní žádost s údaji uvedenými níže.

Čti dále

Informace k zápisu do prvních tříd

Dle nejnovějších zpráv v médiích budou zápisy do prvních tříd bez přítomnosti žáků, ale v řádném termínu. V případě naší školy je to ve dnech od 6.4. 2020 do 9.4.2020.
Pokud dojde ke změně situace budeme Vás informovat prostřednictvím našich webových stránek.

Karel Kaprálek, ředitel školy

Informace pro nájemce

Vážení nájemci sportovní haly Modré školy.

V důsledku současné mimořádné situace přerušujeme od 13.3.2020 provoz v hale. Režim pronájmů, (skupiny se při střídání vzájemně potkávají, obě haly jsou v provozu současně) nám neumožňuje zajištění vládou ČR stanovené podmínky maximálně 30 účastníků. Za toto opatření se Vám omlouváme, finanční prostředky za neuskutečněné nájmy budou po dohodě vráceny, nebo kompenzovány v dalším období.

Karel Kaprálek, ředitel školy

Informace pro rodiče

Žádosti o ošetřovné pro děti do 10 let máme k dispozici. Vyplněné si je můžete vyzvednout v pracovní dny od 8:00 do 14:00 h v kanceláři školy.