Organizace školního roku


Zahájení školního roku je v pondělí 2. 9. 2019
Podzimní prázdniny jsou v úterý 29. 10. a ve středu 30. 10. 
Vánoční prázdniny začínají v pondělí 23. 12. 2019 a končí v pátek 3. 1. 2020, vyučování začíná v pondělí 6. 1. 2020
Pololetní prázdniny jsou  stanoveny na  pátek 31. 1. 2020
Jarní prázdniny budou v týdnu od 17. do 23. 2. 2020
Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 9. 4. 2020  (v pátek je státní svátek, pondělí velikonoční  je 22. 4. 2019)
Školní vyučování končí v úterý 30. 6. 2020
Hlavní prázdniny jsou od středy 1. 7. do pondělí 31. 8. 2020

Vyučovací hodiny a zvonění

Škola se otevírá v 7, 40 hod. V souladu se školním řádem musí být žák ve třídě nejpozději v 7, 55 hod. z důvodu včasné přípravy na vyučování.

 l. 08.00 - 08.45 hod.
 2. 08.55 - 09.40 hod.
 3. 09.55 - 10.40 hod.
 velká přestávka
 4. 11.10 - 11.55 hod.
 5. 12.05 - 12.50 hod.
 6. 13.00 - 13.45 hod.
 7. 13.55 - 14.40 hod.
 8. 14.50 - 15.35 hod. .

Přehled tříd a vyučujících ve školním roce 2019/2020

Ředitel školy: PhDr. Karel Kaprálek
Zástupkyně:   PhDr. Marie Šrámková
Třídní učitelé:
Mgr. Andrea Střeštíková (0. ŠD přízemí)
Mgr. Jana Šallerová (I. A ZŠ 1. patro)
Dis. Marie Machová (I. B ZŠ 1. patro)
PaedDr. Lenka Čejková (II. A ZŠ 1. patro)
Mgr. Petra Moncol'ová (II. B ZŠ 3. patro)
PaedDr. Eva Bláhová (III. A ZŠ 1. patro)
Mgr. Markéta Plachá (III. B ZŠ 1. patro)
Mgr. Pavla Zaleková (IV. A ZŠ 1. patro)
Mgr. Hana Novotná (IV. B ZŠ 1. patro)
Mgr. Kristýna Kalinová (V. A ZŠ 1. patro)
Mgr. Jaroslava Cinkajzlová (V. B ZŠ 2. patro)
Mgr. Petr Hendrich (VI. A ZŠ 3. patro)
Mgr. Libuše Švarcová (VI. B ZŠ 3. patro)
Mgr. Sylvie Knížková (VII. A ZŠ 3. patro)
Mgr. Irena Potůčková (VII. B ZŠ 2. patro)
Mgr. Kateřina Andrlová (VIII.A ZŠ 3. patro)
Mgr. Jana Ptáčková (VIII. B ZŠ 2. patro)
Mgr. Štěpánka Burešová (IX. A ZŠ 3. patro)
Mgr. Jiří Mička (IX. B ZŠ 2. patro)
Mgr. Gabriela Károlyiová (IX. C ZŠ 3. patro)
Mgr. Irena Mrvíková (II.PC PrŠ 1.patro)
Mgr. Monika Sapíková (I. PA PrŠ 1.patro)
Mgr. Věra Kučerová (II. PA PrŠ 1.patro)
Mgr. Marie Drmolová (II. PB PrŠ  1.patro)
Jana Dubská (I. ŠD přízemí)
Mgr. Krista Kábrtová (II. ŠD přízemí)
Michaela Bartáková (III. ŠD přízemí vz.)
Netřídní učitelé:  
Radka Dimitrovová
Mgr. Petr Bátěk
Bc. Daniel Mach
Mgr.Zdeněk Křenek
Mgr. Gabriela Krčmářová
Pavel Kábrt
Asistenti:  
Barbora Bláhová
Eva Rosmarinová
Jindřiška Kaplanová
Marta Kravčíková
Bc. Martina Maříková
Jana Šallerová ml.
Eliška Kulhánková

Konzultační hodiny ve  školním roce 2019/2020.

Andrlová Kateřina

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Bartáková Michaela

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Bátěk Petr

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Bláhová Barbora

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Bláhová Eva

Každé ráno 7 – 7, 40 hodin, po předchozí domluvě kdykoli

Burešová Štěpánka

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Cinkajzlová Jaroslava

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Čejková Lenka

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Dimitrovová Radka

Středa 14 – 15, 30 hodin, po předchozí domluvě kdykoli

Drmolová Marie

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Dubská Jana

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Hendrich Petr

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kulhánková Eliška

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kábrt Pavel

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kábrtová Krista

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kalinová Kristýna

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kaplanová Jindřiška

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Károlyiová Gabriela

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Knížková Sylvie

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kravčíková Marta

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Krčmářová Gabriela

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Křenek Zdeněk

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kučerová Věra

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Mach Daniel

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Machová Marie

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Maříková Martina

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Mička Jiří

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Moncol’ová Petra

Úterý 14 – 16 hodin, po předchozí domluvě kdykoli

Mrvíková Irena

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Novotná Hana

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Plachá Markéta

První středu v měsíci 13 – 15 hodin, po domluvě kdykoli

Potůčková Irena

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Ptáčková Jana

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Rosmarinová Eva

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Sapíková Monika

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Střeštíková Andrea

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Šallerová Jana

1. středu v měsíci 13 – 15 hodin, po domluvě kdykoli

Švarcová Libuše

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Zaleková Pavla

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli